Weekend- Maison Violon
Caroline & Charlotte
Een feest dat ontstaan is uit een mooie samenwerking met een collega weddingplanner.
Phaedra van "Phaestweddings" was hoogzwanger en zocht een partner om een koppel van haar helemaal te ontzorgen tijdens hun trouwweekend. De catering en styling werd helemaal door ons uitgewerkt.
Van vrijdagavond tot zondagmiddag legden we Charlotte, Caroline en hun gasten in de watten. We toverden het vakantiehuis om naar hun eigen eiland. Het eiland dat ze liefst van al willen delen met de mensen die dichtbij hen staan.
Zo begon het weekend met een gezellige pizza avond die hen deed terugdenken aan hun studententijd. We maakten gepersonaliseerde pizzadozen en de sfeer was meteen gezet. De ceremonie en het degustatie diner op zaterdag stond helemaal in het teken van hun eiland. Met veel special effects en techniek kreeg de ruimte een idyllische eiland vibe.
Voor de brunch op zondag werd er een “grazing table” gemaakt waar de gasten op het gemak konden nagenieten en napraten over het weekend.
Voor elk onderdeel van het feestweekend werd er een leuke flyer gemaakt die we onder de deuren van de gastenkamers schoven. Zo wist iedereen wat hen te wachten stond en werd hun nieuwsgierigheid al een beetje geprikkeld.
Om het plaatje compleet en circulair te maken zorgde Elke van “Elke maakt fleurig” ervoor dat de gebruikte bloemen omgetoverd werden in mooie boeketjes tijdens een workshop. Zo had iedereen onmiddellijk een leuk aandenken om mee te nemen naar huis!
Een concept waar we zelf enorm fier op zijn.
Niets werd aan het toeval overgelaten.